Медичний центр

Наші оздоровчі програми — це лікувально-профілактичний комплекс, що дозволяє усунути наслідки стресу, підвищити працездатність, зменшити ризик виникнення захворювань, пройти курс лікування існуючих хвороб, вирішити естетичні проблеми.
Індивідуально для Вас буде підібрано курс процедур розрахований на 20-21 день лікування захворювань, оздоровчо-відновний комплекс 10-14 днів.
Консультація лікаря (на місці)
Озокерито- і парафінотерапія
Консультація лікаря терапевта, реабілітолога, косметолога
Тюбажі
Аналізи (на місці)
Лікувальні мікроклізми
Дієтотерапія
Масаж
Апаратна фізіотерапія (високочастотна і низькочистотна електротерапія, електрогрязелікування, ультразвук, міостимуляція)
Лікувальні ванни (бішофітні, з концентратами лікувальних трав, ліпідами сої, гідромасажні, підводний душ масаж)
Подивитись ціни на послуги

Методики лікування

Питне лікування. Вибір методики питного лікування залежить від діагнозу , стадії перебігу захворювання , характеру функціонального стану органу (ступеню активності патологічного процесу), наявності супутніх захворювань. Ефективність однієї і тієї ж мінеральної води , що вживається хворими на курорті і в домашніх умовах , вище в першому випадку.
Трансдуоденальні промивання кишківника. При такому виді промивання  мінеральна вода , обминаючи шлунок , безпосередньо поступає у дванадцятипалу кишку. Перевага даного методу в тому , що на слизову оболонку дванадцятипалої кишки впливають мінеральною водою необхідної температури.
Тюбаж (беззондове зондування). Застосовують при хронічних захворюваннях печінки і жовчних шляхів у стадії ремісії. З цією метою , крім традиційних засобів, процедуру проводять із застосуванням грілки і без застосування грілки. Процедури проводять 2 рази на тиждень (курс 4 - 6 процедур).
Зовнішнє застосування моршинських мінеральних вод. Моршинську мінеральну воду для зовнішнього застосування використовують у вигляді загальних ванн , які надають сприятливий вплив на вищі регуляторні механізми , обумовлюючи нормалізацію функціонального стану органів . Відпускають у Моршині в основному мінеральні хлоридні натрієві ванни.

Ефективність методик обумовлена тим, що кожного разу створюється абсолютно оригінальний масаж, що завжди приводить до 100% результату, оскільки не допускає звикання організму.

Ліцензія

№571893
Медична ліцензія дає медичному фахівцеві право законно практикувати медицину та надавати медичну допомогу пацієнтам. А також свідчить про те, що фахівець відповідає встановленим стандартам і має необхідні знання та навички для ефективного проведення медичних процедур.
Ми дбаємо про кваліфікацію наших лікарів і якість наданих процедур. Ви можете бути впевнені, що отримаєте якісне та безпечне лікування.

комплекс послуг

Ми зібрали найпопулярніші запити наших гостей і об’єднали це у зручний комплекс.
* усі додаткові послуги оплачуються окремо
Комплекс «Лікувальний»
Проживання в кімнаті обраної категорії
Консультації лікаря
Прийом мінеральних вод
Мінерально-хвойні ванни
Електротерапія
Магнітотерапія
Озокерит
Триразове харчування "Шведський стіл"
від 1300 грн / доба / людина
Замовити